KORONAVÍRUS

Vissza a hírekhez

A Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola felhívása

A Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola felhívása

2021-03-29 11:16

Iskolánk minden év március 27-én megemlékezik névadójáról, II. Rákóczi Ferencről. Ez a nap 2015 óta Rákóczi-emléknap, szerte az országban ilyenkor megemlékezésekkel, koszorúzással, programokkal tisztelegnek a fejedelem előtt, aki Magyarország állami önrendelkezéséért vívott harcának vezéralakja volt a XVIII. század elején.

A tavalyi és az idei év is rendhagyó megemlékezéssel zajlik iskolánkban, az online térben. Erre az alkalomra elkészítettünk egy játékba ágyazott feladatsort digitalizálva, amelyet szeretnénk a város lakosságával, diákjaival megosztani.

Kérjük, ünnepeljenek velünk!

A feladatsor elérhető a Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola honlapján 2021. március 27 – 31. között:

http://rakoczif-bu.sulinet.hu/2021/03/23/szabadulj-ki-a-labancok-bortonebol/

A sikeres teljesítéshez 2021. március 26–tól Facebook oldalunkon hasznos tartalmakat osztunk meg.

(https://www.facebook.com/2RakocziF)

A játékban résztvevőktől azt kérjük, hogy a játék teljesítését igazoló képet küldjék el iskolánk Facebook oldalának üzenetben! (https://www.facebook.com/2RakocziF)
További hírek

Lakhatási támogatás pályázatok
Lakhatási támogatás pályázatok
Megtekintés
Díjmentes látogatási lehetőség az Agóra Tudományos Élményközpontban
Díjmentes látogatási lehetőség az Agóra Tudományos Élményközpontban
Megtekintés
Megkezdődtek az érettségik
Megkezdődtek az érettségik
Megtekintés
Baktériumoknak ellenálló réteget kapnak a műtők falai
Baktériumoknak ellenálló réteget kapnak a műtők falai
Megtekintés

Berettyóújfalu applikáció

Töltse le ingyenes mobilappunkat és értesüljön időben mindenről! Megtalálható minden olyan információ, ami elsősorban a helyi lakosoknak szól és ezeket mind egy kattintással el tudja érni telefonon, vagy tud útvonalat tervezni az applikációval.

Közvilágítás hibabejelentés

Közvilágítás hibabejelentés

https://kozvilhiba.hu/hibabejelentes
Telefonon: +36 80 204 270

Berettyó Kártya

Berettyóújfalu Város Képviselőtestülete a 2017/28 (II.23) számú határozatában kezdeményezte egy új településkártya beindítását. A rendelet értelmében minden állandó berettyóújfalui lakcímmel rendelkező 18. életévét betöltött személy alanyi jogon kapja meg ezt a kártyát, de bárki számára megvásárolható 2.000 Ft +ÁFA (2.540 Ft) áron a rendezvényházban (Szent István tér 11.)

Bihari Hírlap
Tilos a biharihirlap.hu bármely fotójának, írott anyagának, vagy részletének a szerző illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.

4100 Berettyóújfalu
Dózsa Gy. u. 17-19.
polghiv@berettyoujfalu.hu
Telefon: +36-54-505-450
Fax: +36-54-505-414, +36-54-505-424

Félfogadás:
Hétfő: 8.00 - 16.00
Kedd: 13.00 - 16.00
Csütörtök: 8.00 - 16.00

Berettyóújfalu Önkormányzat