KORONAVÍRUS

Vissza a hírekhez

„…nekünk kötelességünk van” – a magyar kultúra ünnepe egy kicsit másképp

„…nekünk kötelességünk van” – a magyar kultúra ünnepe egy kicsit másképp

2021-01-22 13:04

A magyar kultúra napjához közeledve a Nadányi Zoltán Művelődési Ház bezártsága ellenére sem maradt tétlen. A Berettyó Televízióban és annak digitális felületein olyan tartalmakat jelentet meg, amelyek valamilyen módon kapcsolódnak a magyar kultúra napjához. A felhozatalban könyvbemutató, felolvasás és zenével kapcsolatos összeállítás is szerepel. A következőkben Muraközi István polgármester magyar kultúra napi beszédét hallhatják.
További hírek

Bodorka matiné: A varjún vett gúnya
Bodorka matiné: A varjún vett gúnya
Megtekintés
A Berettyóújfalui Református Egyházközség február 21-i istentisztelete
A Berettyóújfalui Református Egyházközség február 21-i istentisztelete
Megtekintés
Öt képpel bővült a Kárpáti Gusztáv festményeiből álló gyűjtemény
Öt képpel bővült a Kárpáti Gusztáv festményeiből álló gyűjtemény
Megtekintés
Kollégánk -6 fokban mártózott meg a Keleti-főcsatornában
Kollégánk -6 fokban mártózott meg a Keleti-főcsatornában
Megtekintés

Berettyóújfalu applikáció

Töltse le ingyenes mobilappunkat és értesüljön időben mindenről! Megtalálható minden olyan információ, ami elsősorban a helyi lakosoknak szól és ezeket mind egy kattintással el tudja érni telefonon, vagy tud útvonalat tervezni az applikációval.

Közvilágítás hibabejelentés

Közvilágítás hibabejelentés

https://kozvilhiba.hu/hibabejelentes
Telefonon: +36 80 204 270

Berettyó Kártya

Berettyóújfalu Város Képviselőtestülete a 2017/28 (II.23) számú határozatában kezdeményezte egy új településkártya beindítását. A rendelet értelmében minden állandó berettyóújfalui lakcímmel rendelkező 18. életévét betöltött személy alanyi jogon kapja meg ezt a kártyát, de bárki számára megvásárolható 2.000 Ft +ÁFA (2.540 Ft) áron a rendezvényházban (Szent István tér 11.)

Bihari Hírlap
Tilos a biharihirlap.hu bármely fotójának, írott anyagának, vagy részletének a szerző illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.

4100 Berettyóújfalu
Dózsa Gy. u. 17-19.
polghiv@berettyoujfalu.hu
Telefon: +36-54-505-450
Fax: +36-54-505-414, +36-54-505-424

Félfogadás:
Hétfő: 8.00 - 16.00
Kedd: 13.00 - 16.00
Csütörtök: 8.00 - 16.00

Berettyóújfalu Önkormányzat