KORONAVÍRUS

Vissza a hírekhez

A Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola felhívása

A Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola felhívása

2021-03-29 11:16

Iskolánk minden év március 27-én megemlékezik névadójáról, II. Rákóczi Ferencről. Ez a nap 2015 óta Rákóczi-emléknap, szerte az országban ilyenkor megemlékezésekkel, koszorúzással, programokkal tisztelegnek a fejedelem előtt, aki Magyarország állami önrendelkezéséért vívott harcának vezéralakja volt a XVIII. század elején.

A tavalyi és az idei év is rendhagyó megemlékezéssel zajlik iskolánkban, az online térben. Erre az alkalomra elkészítettünk egy játékba ágyazott feladatsort digitalizálva, amelyet szeretnénk a város lakosságával, diákjaival megosztani.

Kérjük, ünnepeljenek velünk!

A feladatsor elérhető a Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola honlapján 2021. március 27 – 31. között:

http://rakoczif-bu.sulinet.hu/2021/03/23/szabadulj-ki-a-labancok-bortonebol/

A sikeres teljesítéshez 2021. március 26–tól Facebook oldalunkon hasznos tartalmakat osztunk meg.

(https://www.facebook.com/2RakocziF)

A játékban résztvevőktől azt kérjük, hogy a játék teljesítését igazoló képet küldjék el iskolánk Facebook oldalának üzenetben! (https://www.facebook.com/2RakocziF)
További hírek

KÖZLEMÉNY
KÖZLEMÉNY
Megtekintés
KÖZLEMÉNY
KÖZLEMÉNY
Megtekintés
Süteménnyel kedveskedtek a kórházi dolgozóknak
Süteménnyel kedveskedtek a kórházi dolgozóknak
Megtekintés
A Berettyóújfalui Református Egyházközség március 28-i istentisztelete
A Berettyóújfalui Református Egyházközség március 28-i istentisztelete
Megtekintés

Berettyóújfalu applikáció

Töltse le ingyenes mobilappunkat és értesüljön időben mindenről! Megtalálható minden olyan információ, ami elsősorban a helyi lakosoknak szól és ezeket mind egy kattintással el tudja érni telefonon, vagy tud útvonalat tervezni az applikációval.

Közvilágítás hibabejelentés

Közvilágítás hibabejelentés

https://kozvilhiba.hu/hibabejelentes
Telefonon: +36 80 204 270

Berettyó Kártya

Berettyóújfalu Város Képviselőtestülete a 2017/28 (II.23) számú határozatában kezdeményezte egy új településkártya beindítását. A rendelet értelmében minden állandó berettyóújfalui lakcímmel rendelkező 18. életévét betöltött személy alanyi jogon kapja meg ezt a kártyát, de bárki számára megvásárolható 2.000 Ft +ÁFA (2.540 Ft) áron a rendezvényházban (Szent István tér 11.)

Bihari Hírlap
Tilos a biharihirlap.hu bármely fotójának, írott anyagának, vagy részletének a szerző illetve a kiadó írásbeli engedélye nélküli újraközlése.

4100 Berettyóújfalu
Dózsa Gy. u. 17-19.
polghiv@berettyoujfalu.hu
Telefon: +36-54-505-450
Fax: +36-54-505-414, +36-54-505-424

Félfogadás:
Hétfő: 8.00 - 16.00
Kedd: 13.00 - 16.00
Csütörtök: 8.00 - 16.00

Berettyóújfalu Önkormányzat